www.autoservis-lpg.cz
Měny:
tenisky damske,sandály dámské,tričko dámské,společenské šaty,kraťasy dámské,džíny dámské
<
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


1. Jaké informace o zákaznících jsou shromažďovány a uloženy?

Na těchto webových stránkách shromažďujeme osobní a neosobní údaje. Osobní údaje zahrnují: Informace, které shromažďujeme na těchto webových stránkách, abychom identifikovali nebo kontaktovali zákazníky, jako jsou celé jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní čísla. Osobní údaje jsou všechny nabízeny zákazníky, když otevírají účty, Služby zákazníkům. Tyto informace se používají pouze pro účely popsané v těchto Zásadách ochrany osobních údajů.

Neosobní informace zahrnují: Informace shromážděné na těchto webových stránkách, které souvisejí s používáním těchto webových stránek, jako jsou demografické informace a další anonymní statistické údaje. Tyto informace slouží k analýze a vylepšení těchto webových stránek ak optimalizaci zkušeností našich zákazníků.

2. Jak využíváme a sdílíme informace?

Používáme osobní údaje a neosobní údaje pouze pro účely popsané v těchto Zásadách ochrany osobních údajů a slibujeme, že nebudeme sdílet žádné osobní údaje zákazníka s ostatními bez souhlasu zákazníka.

Osobní údaje můžeme sdílet s třetími stranami, které nabízejí služby, jako je zpracování a autorizace plateb, ochrana proti podvodům a snížení kreditního rizika, přizpůsobení produktu, plnění objednávek a zasílání, marketing a distribuce propagačních materiálů, hodnocení webových stránek, ale umožníme jim pouze využívat informace spojené se službami, které nabízejí.

3. Jak chráníme osobní údaje zákazníků?

Používáme různá bezpečnostní opatření, včetně šifrovací technologie Secure Socket Layer (SSL), abychom ochránili osobní údaje, které shromažďujeme na webových stránkách. Pokud se chce zákazník zaregistrovat jako člen našeho webu, je třeba vytvořit e-mailovou adresu a heslo pro vytvoření a přihlášení zákaznického účtu.

Zákazníci by měli být opatrní při poskytování informací o objednávce ostatním. Pokud zákazník zapomene heslo svého účtu nebo se dozví o ztrátě, krádeži nebo neoprávněném použití svého účtu nebo potřebuje opravit informace o objednávce, může kontaktovat oddělení zákaznického servisu prostřednictvím e-mailu nebo online služby.

zpět