Co montujeme?

DIESELGAS

Přestavba diesel motoru na mixování paliv – nafta/LPG je naprosto neinvazivní:               DIESEL GAS

Žádný zásah do motoru ani jeho příslušenství není nutný. Přestavba spočívá v osazení reduktoru tlaku plynu (jako u přestavby benzínového motoru) a řídící jednotky plynu. Do sání jsou poté zavedeny výstupy dvou vstřikovačů plynu a na výfukové potrubí (za turbodmychadlo) je osazen EGT senzor (čidlo teploty výfukových plynů).

Vzhledem k poměru spotřeby plynu a nafty cca 20:80 není třeba vozidlo osazovat LPG nádrží s obrovskou kapacitou (a tím i nepříliš skladnými rozměry).

Systémy vstřikování LPG SOLARIS OBD

Premiový systém sekvenčního vstřikování LPG značky SOLARIS OBD je vyráběn primárně pro německý trh. Na tento fakt je u tohoto systému kladen maximální důraz jak v každém detailu, tak ve výběru základních komponentů ze kterých je tento systém sestaven

Solaris OBD kit

Solaris OBD kit

SOLARIS MINI V3 3-4 válec

SOLARIS OBD 3-4 válec

SOLARIS OBD 6 válec

Systémy vstřikování AG ZENIT

Solaris OBD kit

AG Zenit

AG ZENIT 6 válec

AG ZENIT 8 válec

AG COMPACT

Moderní kompaktní systém sekvenčního vstřikování LPG pro 3 a 4 válcové motory.

Solaris OBD kit

AG Compact

  • Chytrý systém bez nutnosti snímání otáček motoru samostatným signálem – otáčky snímá ze vstřikovačů. Odpadá někdy velmi složité hledání toho správného signálu otáček.
  • Variabilní možností nastavení
  • Rychlá a přesná automatizovaná kalibrace s grafickou vizualizací
  • Nová řídící jednotka na platformě double memory
  • Dlouhodobě stabilní funkce systému
  • Vynikající poměr cena – výkon – spolehlivost

AG Compact přední minikit 3-4 válec
Přední minikit sekvenčního vstřikování Compact – pro 3-4 válcové motory.Tento minikit je určen pro individuální výběr vstřikovačů a reduktoru dle pož…

AG Compact přední kit 3 válec T30 100 kW
Přední kit sekvenčního vstřikování Compact – sada pro 3 válcové motory do výkonu 100 kW se vstřikovací lištou Valtek T30 3V .

AG Compact přední kit 3 válec T34 100 kW
Přední kit sekvenčního vstřikování Compact – sada pro 3 válcové motory do výkonu 100 kW se vstřikovací lištou Valtek T34 3V .

AG Compact přední kit 4 válec T30 100 kW
Přední kit Compact určený pro 4 válcové do výkonu 100 kW.

AG Compact přední kit 4 válec T34 100 kW
Přední kit sekvenčního vstřikování Compact určený pro 4 válcové motory do výkonu do 100 kW se vstřikovací lištou Valtek T30 4V .

AG Compact přední kit 4 válec T34 180 kW
Přední kit sekvenčního vstřikování Compact určený pro 4 válcové motory do výkonu do 180 kW se vstřikovací lištou Valtek T30 4V .

OSCAR-N OBD/CAN

OSCAR-N OBD/CAN

OSCAR-N OBD/CAN

Systém sekvenčního vstřikování plynu s možností trvalého propojení s datovou sběrnicí OBD/CAN řídící jednotky motoru vozidla. Systém je vhodný zejména pro vozidla, vybavená systémem palubní diagnostiky OBD, používající komunikační protokoly CAN. U těchto vozidel je potom možné využít trvalé propojení plynové jednotky s benzínovou ECU. Díky tomuto spojení může plynová jednotka sledovat hodnoty dlouhodobé a krátkodobé korekce směsi (Long Time Fuel Trim a Short Time Fuel Trim) a v případě potřeby kdykoli změnit své nastavení tak, aby korekce směsi byla vždy v mezích tolerance emisního systému vozidla. Tato funkce je schopna pracovat také v režimu BANK1 a BANK2. To znamená, že systém je plně kompatibilní i s řídícími systémy víceválcových V motorů, nebo moderních 4-válcových motorů využívajících dvoukanálového řízení směsi na dvojicích válců a využívající ke své funkci 4 lambdasondy a dva katalyzátory (např. motor MITSUBISHI OUTLANDER 2,4).
Systém OSCAR-N OBD/CAN je schopen fungovat i ve starších vozidlech. Jeho kalibrace je velmi jednoduchá, využívá osvědčené metody snímání charakteristiky map podle zatížení motoru (podtlak v sacím potrubí) a délky vstřiku.
Řídící jednotka je v provedení „automotive“. Je vodotěsná a používá stejný konektor připojení kabelového svazku jako používají automobilky pro připojení svých řídících jednotek motoru.

Sada Magic 2, Magic 3

Magic 3 Magic 2BF Magic Jet